aleja Powstania Warszawskiego 15

31-539 Kraków

Kontakt

 

Godziny otwarcia

poniedziałek-piątek 10:00 - 18:00

 

Projektowanie wnętrz mieszkań - Kraków

Projektowanie nowoczesnych i funkcjonalnych kuchni w Krakowie

Projektowanie kuchni - Kraków

531 688 298

aleja Powstania Warszawskiego 15

Projekt kuchni w Krakowie – powierz go profesjonalistom

Mnogość realizowanych w tym wnętrzu czynności, takich jak gotowanie, obsługa urządzeń elektrycznych, eksploatacja akcesoriów, przyrządów kuchennych i naczyń, sprawia, że do wykonania projektu podchodzimy w sposób wysoce zindywidualizowany. Uwzględniamy metraż, specyfikę przestrzeni oraz bazujemy na wizji przedstawionej przez klienta. Wspólnie ją dopracowujemy, modyfikujemy lub szukamy bardziej praktycznych rozwiązań korespondujących z preferencjami stylistycznymi zleceniodawcy. Jednak bez względu na indywidualne potrzeby wszystkie projekty kuchni wykonywane dla klientów z Krakowa muszą spełniać wymogi dotyczące wygody przemieszczania się, pracy, sięgania po akcesoria i obsługi poszczególnych sprzętów. Warto podkreślić, że to kwestia zarówno komfortu, jak i bezpieczeństwa codziennego funkcjonowania i również dlatego uwzględniamy ją w trakcie projektowania.

Trudno znaleźć w domowym wnętrzu pomieszczenie, którego funkcjonalność jest tak kluczowa, jak w przypadku kuchni. Projekt tej przestrzeni odgrywa niezwykle istotną rolę, ponieważ umożliwia zaplanowanie nawet najdrobniejszych detali, które przesądzają o wygodzie gotowania i przebywania we wnętrzu zwanym nie bez powodu sercem każdego domu. Nic więc dziwnego, że nasze aranżacyjne studio MOODWOOD Interior Design zlokalizowane w Krakowie traktuje projektowanie kuchni wyjątkowo poważnie.

Chcąc zamówić w Krakowie projekt kuchni, warto zdecydować się na nasze usługi. Działamy na bazie doświadczenia i kompleksowej wiedzy. Doskonale znamy branżę oraz panujące trendy, dzięki czemu projektowanie wnętrz z naszym zespołem zawsze przebiega sprawnie i jest w pełni profesjonalne. Troszczymy się o najdrobniejsze kwestie, takie jak źródła naturalnego światła wpływające na specyfikę zastosowanego oświetlenia, lokalizacja pomieszczenia czy liczba domowników, uwzględniając je podczas projektowania. Kuchnia to także miejsce, gdzie ważna jest łatwość w utrzymaniu czystości, dlatego i na te aspekty zwracamy uwagę, proponując klientom najbardziej praktyczne rozwiązania.

Na równi z dbałością o kwestie funkcjonalne i techniczne podchodzimy do aspektów związanych ściśle z estetyką, która również ma niebagatelne znaczenie w trakcie projektowania przestrzeni. Przekłada się bowiem na samopoczucie domowników i gości, a w bardzo wielu przypadkach jest odzwierciedleniem jedynego w swoim rodzaju stylu architektonicznego osoby zlecającej. Do swoich zadań podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i realizujemy je bardzo precyzyjnie. W efekcie kuchnie wykorzystujące nasze projekty, które wykonuje w Krakowie na zlecenie klientów indywidualnych, są ergonomiczne i dopracowane pod każdym względem. Zapraszamy do współpracy!