Prezentuję jedną z moich realizacji - projekt kuchni. Ta niezwykła przestrzeń łączy w sobie bogactwo materiałów, dbałość o detale i nowoczesne podejście do designu wnętrz.

 

Pierwszym elementem, który przyciąga uwagę, jest charakterystyczna cegła nad blatem i na ścianie z oknem. Stanowi ona odważny i ciepły akcent, dodając wnętrzu loftowego charakteru i nieco industrialnej nuty. Cegła idealnie kontrastuje z nowoczesnymi, czarnymi, frezowanymi frontami szafek, które dodają elegancji i głębi całemu pomieszczeniu.

 

Podłoga dębowa w miodowym odcieniu to kolejny element, który zachwyca. Jej ciepły kolor doskonale harmonizuje z resztą wnętrza, jednocześnie dodając mu przytulności. Dębowe deski podkreślają naturalny charakter kuchni, stając się mostem pomiędzy tradycyjnymi a nowoczesnymi rozwiązaniami w tym projekcie.

 

Nie sposób nie zwrócić uwagi na czarną, wolnostojącą lodówkę. Jej minimalistyczny design i głęboki kolor stanowią wyrafinowany dodatek do przestrzeni, jednocześnie podkreślając funkcjonalność kuchni.

 

Półwysep kuchenny, centralny punkt tego projektu, jest nie tylko praktycznym miejscem do przygotowywania posiłków, ale także doskonałym miejscem spotkań z rodziną i przyjaciółmi. Jego nowoczesna forma i funkcjonalność sprawiają, że staje się sercem całego wnętrza.

 

Szukasz niebanalnych rozwiązań dla swojego wnętrza? MOODWOOD Interior Design to gwarancja unikatowych projektów, które łączą funkcjonalność z niepowtarzalnym stylem. Moje realizacje to połączenie pasji, wiedzy i wieloletniego doświadczenia w projektowaniu wnętrz. Jeśli marzysz o wnętrzu, które będzie odzwierciedleniem Twojej osobowości i spełni wszystkie Twoje oczekiwania, zapraszam do współpracy z MOODWOOD Interior Design. Razem stworzymy przestrzeń, w której każdy kąt będzie świadczył o Twoim wyjątkowym guście!

Kraków, ul. Wieniawskiego

moodwood_interior_design

531 688 298

Aleja Powstania Warszawskiego 15 Kraków

Portfolio

poniedziałek-piątek 10:00 - 18:00

 

 

Godziny

otwarcia

Kontakt

aleja Powstania Warszawskiego 15

31-539 Kraków