aleja Powstania Warszawskiego 15

31-539 Kraków

poczta@moodwoodinterior.pl

Kontakt

 

Godziny otwarcia

poniedziałek-piątek 10:00 - 18:00

 

Projektowanie wnętrz mieszkań - Kraków

Estetyczne i praktyczne projekty apartamentów w Krakowie

Projektowanie apartamentów - Kraków

531 688 298

aleja Powstania Warszawskiego 15

Projektowanie apartamentów w Krakowie i innych miastach rozpoczynamy od pomiarów i wizji lokalnej oraz od rozmowy z klientem. Podczas prac zwracamy uwagę na najdrobniejsze szczegóły, uwzględniając w trakcie tworzenia projektu apartamentu jego wielkość, przestronność czy układy ścian. Przystępując do działania, skupiamy się także na roli światła w danym pomieszczeniu, stylu życia domowników i dokładamy wszelkich starań, aby finalna koncepcja była w pełni harmonijna zarówno pod względem technicznym, jak i czysto aranżacyjnym.

Wykonywane przez zlokalizowane w Krakowie studio MOODWOOD Interior Design projekty apartamentów łączą w sobie wszytko, co cenią współcześni, wymagający klienci. Przystępując do realizacji zlecenia, wsłuchujemy się w ich potrzeby i szukamy rozwiązań projektowych najlepiej spełniających określone potrzeby. Dysponujemy niezbędną wiedzą i kwalifikacjami oraz doświadczeniem. Kompleksowa znajomość branży i najnowszych trendów projektowania umożliwia nam świadczenie profesjonalnych usług na najwyższym poziomie. Dzięki temu powstające koncepcje trafiają w gusta i preferencje stylistyczne klientów przy zachowaniu wszelkich standardów dotyczących funkcjonalności powierzanych nam wnętrz. 

Nasze koncepcje są nowoczesne. Idziemy z duchem czasu i staramy się działać, łącząc najnowsze osiągnięcia i trendy, tak aby praktyczne względy szły w parze ze współczesną estetyką. Podczas projektowania apartamentów uwzględniamy także kwestie ściśle związane z wygodą życia, łatwością utrzymania porządku oraz ergonomią, które mają kluczowe znaczenie dla komfortowego funkcjonowania w danej przestrzeni. Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą i omówienia szczegółów współpracy każdego, dla kogo liczy się atrakcyjność wizualna i oryginalność w praktycznym wydaniu. Oferujemy najlepsze rozwiązania, kompleksowe usługi i konkurencyjne ceny profesjonalnego projektowania wnętrz.