Decydując się na nasze usługi, można liczyć też na fachowe doradztwo w doborze materiałów odpowiadających indywidualnym preferencjom oraz specyfice użytkowania wyposażenia czy pomieszczenia, w jakim będą zlokalizowane. Gwarantujemy także bieżący dostęp do informacji o postępach prac, a każdy etap współpracy finalizujemy przedstawieniem rezultatów do akceptacji. Zapewniamy konkurencyjne cenowo, uczciwe i transparentne warunki finansowe świadczonych usług. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących projektowania mebli w Krakowie zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem.

Wiele osób chcących wyrazić własne upodobania stylistyczne w niepowtarzalny sposób poszukuje do swoich domów oryginalnych dodatków i wyposażenia. Klientom, którzy pragną postawić na coś oryginalnego, a jednocześnie w pełni współgrającego z indywidualnymi preferencjami, polecamy oferowane przez nasze studio w Krakowie projektowanie mebli. Stawiamy na odważne koncepcje, mamy szeroką wiedzę o trendach i poczucie gustu, które w połączeniu z wizją klienta i jego wskazówkami na pewno przyniesie imponujące efekty. Nasze usługi to doskonały sposób na stworzenie wyposażenia z charakterem, wyjątkowego pod każdym względem.

Oprócz właściwości stricte wizualnych w naszej pracy na pierwszy plan wychodzą wymogi techniczne. Projektowanie mebli na wymiar w Krakowie jest odpowiedzią na potrzeby osób chcących zaaranżować wnętrza w sposób maksymalnie ergonomiczny. Nasze wyroby świetnie sprawdzają się w przestrzeniach o nietypowej kubaturze czy mniejszym metrażu, gdzie niezbędne staje się wyjątkowo staranne przygotowanie wyposażenia pod względem wymiarowym. To aspekty kluczowe z uwagi na wygodę funkcjonowania, ale także ze względu na ergonomiczne zagospodarowanie dostępnej przestrzeni.

Projektowanie oryginalnych mebli na indywidualne zamówienie

aleja Powstania Warszawskiego 15

531 688 298

Projektowanie mebli - Kraków

Niepowtarzalne meble na wymiar

Projektowanie wnętrz mieszkań - Kraków

poniedziałek-piątek 10:00 - 18:00

 

 

Godziny

otwarcia

Kontakt

aleja Powstania Warszawskiego 15

31-539 Kraków